Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cirkus kellner

11. 8. 2009

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pridte

(daniel sušina, 26. 4. 2014 8:58)

pridte do trenčína na tesco parkovisko

Klecany

(Podratzká, 6. 3. 2014 19:16)

Cirkus mě moc překvapil, moc se mi to líbilo! Mělo to správnou cirkusovou atmosféru a přitom dobrou úroveň většiny čísel. Doporučuji!!

vystoupeni

(hana , 11. 11. 2013 17:32)

mělist peke vistoupení

Jen jse ptám

(Zásmuky, 7. 11. 2013 16:51)

koli stojí vstupné v Zásmukách

zklamani

(navstevnik, 30. 10. 2013 12:10)

Velmi me zklamalo vystoupeni s hady vytahli je z bedny polozili na zem a 5 minut hrala hudba a cirkusaci se v rade natrasali pote vzali hady a strcili zpet do bedny. Ocekaval jsem naky tanec ci neco jineho. Take chabe vystoupeni klauna malo vtipnej nezazivnej. A konec kde hazeli kytky na drevo mno bez komentare.

Děkujeme :)

(Filip Hašek, Broumov, 2. 10. 2013 20:23)

Vřelé díky za dnešní vystoupení v Broumově. Zábavné a veselé vystoupení vykouzlí úsměv na tváři každého. Trocha tajemna a spousta čísel, která obnáší opravdový kumšt. Dětem zářily oči a přesně tohle je myslím Vaším posláním, posláním Cirkusu Kellner. Dekujeme.

.....

(Jakoubek, 12. 9. 2013 18:01)

Prosím kolik stojí vstupné na cirkus Kellner ?

Moc hezké, doporučuji:)

(Tereza, 13. 8. 2013 22:21)

Krásní šikovní lidé, představení bylo vkusné, humorné, milé, a i velmi náročné na nacvičení. Mohu jen doporučit!!

... odkaz ZNOVA ! Blbne to :-)

(Iveta Hradecká - ENERGIE o.p.s., 29. 6. 2013 13:44)

http://ergoenergie.rajce.idnes.cz/24.6.2013_-_CIRKUS_KELLNER_na_Mezibori#

cirkus KELLNER v Meziboří - my byli nadšení !!!

(Iveta , 29. 6. 2013 13:42)

FOTKY - http://ergoenergie.rajce.idnes.cz/24.6.2013_-_CIRKUS_KELLNER_na_Mezibori#TKY -

Pane Kellnere

(Jiří Kubas , 9. 5. 2013 9:47)

Takže pane Kellnere jak tak koukám stále ste se nepřectavil
Asi máte důvot který je mi znám pod vijádřením šok musi se to čist opravdu dobře když je to namířene na konkrétni osoby jednak vašeho syna Alana a tak téš dceru vašeho bratrance Jindřicha Joo forum je aktualni tudíš si ho čtou všichni lidé kteři by vás jinak chválili do nebes a přiznejme si že člověk již od plínek slyší raději chválu než krytyku a potlesk raději než pískot jelikoš si Joovích vážím a jsem jim zavázán zakopávám vlečnou sekeru s cirkusem Kellner jenom vás prosim hlidejte si Alanka at vám nekurvy vstahy z veřejnosti durazně vás upozornuji na to že nejsem srab ale chlap ze srdcem na dlani a horkou Ostravskou Krví hlásim se k chachrům a jezdím na zápasy Baniku + sedávám na Bazalech pod hodinama myslíte že jako kybic FCB mám strach leda hovno vy bi ste se báli mě ale já vás ne chytnul bych nerva vlila by se mi krev do hlavy a byla bi debordelizace přísahám že ano mám nervy jak svina a zejtra jedu do brna kellner je někde v jeho okoli ne myslim že ano pane kellner takže vám radim držet si synáčka řádně u těla myslim to vážně když přijedete k Joovim na návštěvu mužu tam být take tam mě poznáte jako družného veselého a mirumilovneho člověka který pocházi s Ostravy má dvě francouzske hole a spí v něm chachar jenom ho probudit a bude to litat to vám zaručuju vite co to znamená chachar pane kellner agresor pokut mi vy nebo váš syn nedá duvod byti chacharem budu tichí a mili host rodiny Joovich

Dovětek

(Jiří Kubas , 5. 5. 2013 22:40)

řekla Přítelkyně Alana Kelnera
My jsme Artysti a jezdíme po světě
A ne po Blázincích

JO_JOO Forewer

Pane Kellnere

(Jiří Kubas , 5. 5. 2013 22:18)

Dobrý den pane Kellnere nemám ve zviku psát do dyskuzních foor o cirkusech ale učiním vyjímku a jsem moc rád že si to budou moci přečíst všichni lidé kteří chtěji navštívit váš cirkus a mohli si dobře rozmislet zdali tak učini někdy v budoucnu pocházím s Ostravy MR Hor jsem tělesně postižený mentálně retardovaný a psichycky labylni jedinec žijící na ubykaci přesto že byl ke mě osud krutý a má tělesně postižená matka mi rozvrátila rodinu stím že mě k vůli rodiným rozepřím a její asocijalitě museli odvážet do Opavské Psichyjatrycké lečebny a mím bydlištěm se stala ubykace šalamoun v Ostravě MR.Horách ulice Nedbalová 13 a tak teš Magystrát Města Ostravy sidlicí na Prokešově náměsti v Ostravě i přesto žiju a druhou mizu jsem chytil v cirkuse JO_JOO jenš se mi stal ostrovem a utočištěm a díky lidem v něm sem alespon částečně zapoměl na to co se mi v životě přihodilo jezdim k nim již dlouho a jsem u nich štastný je propaguju o nich mluvim ale vas zavrhuju a po rozhovoru z vaším synem o vás budu na věky věků mlčet a nebo vas špinit a urážet zrovna tak jako to udělal váš syn mi na socialní síti fb když mě označil za retarda se špinavou prdeli za blázna kterej nemiluje a měl by se jit lečit do ustavu kde prý nepoznaji že jsem blázen protože prej tam sou blázni pacijenti lekaři a perzonál jednou fackou by poslal do nemocnice 10 takovích dylinů má nadprůměrne IQ je to svepravný muž a vyhrožuje že když si snim přjdu viřidit učty a napadnuho za ty sračky kterýma mě častuje odvezou mě do pl upoutaji na lužko a ven pujdu tak maximálně pod silnými sedatývi nadává mi do postižencu a zastrá se tím že na mě pošle mámu která mi ukopne přirození jenom proto že dokážu mluvit a visvětlit to zaco on se stydí a odsuzuje to nadává mi do pedofilu perverzáků a uchylů řiká mi že on je vivolený a já jsem hovno a misto sebe nastrkuje svou přítelkyni která mi sere do huby zastává se hlupáka nadává mi do debylů směje se že neznám ani pulku její rodiny kterou mi ani nepředstavi nadává mi do debylu a přeje si aby mě někam zavřeli její bratr je Ba Joo stryc Jaromir Teta Marcela Jaromirek je moc fajn kluk Marcelka je holka v rospuku a všichni Joovi jsou oteřeni a přejicni vy ste Bratr od Jindry kterej neni umfer vživotě by mi neubližil a udělal by všechno proto abych se nemusel vrátit na ubytovnu šalamoun chci vědět jmeno toho jehoš syn mě urazil a lidsky ponižil a bych se mu podíval do očí a plivnul mu dotváře za jeho syna a jeho urážky jak se jmenujete pane kelnere já Jirka a vy váš syn je zbabělec a slaboch když na mě posíla vaši ženu a svoji mámu ktera mu měnila plinky a utírala slzy do tryčka stím že mu dala všechno bez naroku na nic jenom proto že je to jeji Alan Kelner s Cirkusu Kellner

Děs a hrůza

(Jana , 21. 4. 2013 20:56)

Až budete chtít zmrzačit své dítě , jistě navštivte tento cirkus , syn mi spadl z nejvyšší tribuny po tom , co se opřel o zádovou opěrku a ta se vyhákla a on letěl pohlavě dolů hned za tou opěrkou , po upozornění p. Kellnera , že by měli mít tyto tyče zajištěné , aby nemohli spadnout a ne jen tak nasazené , mi arogantně odvětil , že má papíry na tu konstrukci , že ho to nezajímá , neomluvil se a když jsem na závěr debaty pronesla , jestli mu přijde normální , že ta operka spadla a můj syn za ní pohlavě dolů , že se mohl zmrzačit , že je to cirkus pro děti a může se to klidně zopakovat mi ještě odvětil , že je to normální , co bych jako chtěla...NEDOPORUČUJI a jsem ZNECHUCENA

Velmi příjemné

(Jana, 22. 3. 2013 12:40)

Po asi 30ti letech jsem byla poprvé v cirkuse a jsem nadšená. Představení mělo švih, bylo zábavné, nablýskané a přesto vkusné, kostýmy efektní,... Je nádhera co se dá vymyslet a předvést v pěti lidech, když se to dělá s radostí. Syn si užil všechna zvířátka a jak někdo níže psal, že vystoupení s hady bylo "o ničem" - z pohledu několika přítomných (starších) dam si myslím, že to tak nebylo:-) Mě uchvátilo vystoupení akrobatů na závěsech, to bylo vskutku působivé.
Mám jen jednu výtku - moc hlasitá hudba. Dokonce jsme museli odejít ještě před koncem, protože na děti už to bylo moc a začala je bolet hlava.
Jinak ale naprosto úžasné.

cirkus kellner

(kamila a alex, 19. 3. 2013 20:01)

moc hezké představení 19.3.2013 :D

Nádherné vystoupení

(Kačka, 26. 8. 2012 9:58)

Byla jsem v cirkusu Kellner 24.8. 2012 a bylo to moc krásné. Přijedete příští rok zase do Chudenic?

cirkus

(terka, 4. 4. 2012 20:11)

1.4 2012 jsem byla na vasem vystoupeni,bylo to uzasne,bylo to v mnisku pod brdy,bylo to hezke a zabavne

cirkus

(nikolla, 21. 3. 2012 9:48)

budete prosim letos v chebu

Pochvala

(Jana, 21. 11. 2011 13:40)

Tuto sobotu jsme byli na vašem vystoupení v Bystřici n.P., do malých cirkusů jdu vždy s jistou dávkou shovívavosti, ale vy jste opravdu překvapili. I když musím souhlasit s příspěvkem níže, že drezura zvířat nic moc, tak artistická čísla, to vše bohatě vynahradila. A asi nejhezčí byla ta radost, se kterou to děláte, a která je vidět po celé představení.
Je úžasné, jaká šou se dá udělat ve čtyřech lidech. Děkuji za pěkně strávené odpoledne, líbilo se to mě i dětem.
P.S. Vzkaz pro paní Kellnerovou, myslela jsem si, že vypadám i po dětech docele k světu, ale po té, co jsem viděla Vás a Vaše kostýmy, už chodím jenom tlustých svetrech. Všem přítomným ženám jste přivodila lehkou depresi a mužům malý infarkt :-)