Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cirkus Astra

9. 4. 2009

Cirkus Astra

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kuba

(kuba, 17. 7. 2014 6:16)

hlaseni mistniho rozhlasu do obce studená zavíta cirkus astra 18.7.2014 predstavení zacána v 15hodin

Re: kuba

(Honza, 24. 8. 2018 21:20)

Dobrý den chtěl bych jse zeptat proč neprijedete i do Nového boru měli by jste hodně lidi

cirkus

(Jana, 16. 9. 2017 20:45)

Mé dcerce (4) se cirkus líbil...takže za vyhozene ponize to nepovažuji. Mě osobně bylo učinkujících spíše líto. Myslím , že by si měli spíše užívat duchodu. Pan majitel je příjemný ale celá "show" da li se to tak nazvat je založena jen na jeho osobě. Dresura koní, poníku , koz a pejsků. Na druhou stranu si myslím že i cirkus o 2 lidech se ta udělat dobře, vtipně a zábavně... ale bohužel tohle je takové celé smutné :-( nemuže se to již ani finančně vyplatit - bylo nás tam 18 lidí

Jen pro otrle! des a bes.

(Sona, 1. 4. 2017 16:09)

Jednim slovem des. Nebyt deti, ktere cekaly na prestavku na cukrovou vatu, odesla bych.

Spokojená...

(Iva, 13. 7. 2015 11:34)

Já navštívila se synem včera a jsem spokojená...
Byla příjemná atmosféra, takový rodinný minipodnik,
všichni jsme se smáli, nic se nepokazilo, zvířátka byla výtečná...
Klobouk dolů před panem principálem, na jeho léta, co dokáže...
Nemám ráda nějaké hogo fogo cirkusy a namyšlené lidi,
tady tahle rodina je opravdu příjemná a milá :)

cirkus astra

(pavel, 12. 7. 2015 15:56)

moc se omlouvam če sem psal takove kravini odpuste my moc se vam omlouvam nedavejte mě k soudu ani na policii prominte špatní pravopis.dekuji moc pavel.

Nic nového.

(xxx, 10. 7. 2015 14:15)

Za starých dob se takovým podnikum říkalo Myšárna.Proč asi?Díky internetu se bohužel prozradí jaká kvalita produkce je nabízena.Tak tedy Myšárna brázdí republiku dál bez ohledu na vaše názory a v nejlepším případě se přejmenuje.Vždy to fungovalo a vy jste chrapouni.

Strašné!!!!!!!!!!!!!

(Šárka Z., 6. 6. 2015 21:58)

Dnes jsme s dcerou zavítaly do cirkusu Astra a já s přítelem jsme po deseti minutách byli rozhodnuti odejít,zůstala jsem jen kvůli dceři. První co přišlo za číslo,byl chudák na jedno oko slepý kůň. Snažil se běhat okolo manéže,ale co chvíli packal o bariéru. Otázka času kdy spadne do diváků v ložii. Zvířatům se evidentně do předvádění kousků nechtělo a působily vystrašeně. Další pár koní,tak jednomu ujíždělo oko. Po vystoupení jsme konstatovali že za 170 korun pro dospělého už v životě do tohoto cirkusu nevlezem. A jen tak pro zasmání, partnerka principála při jeho vystoupení po celou dobu asistovala v ušmudlaném topíku, legínách a prasklých sandálcích. Opravdu děsivé.

nejhorší vystoupení, jaké jsem kdy viděla!

(Magda, 14. 5. 2015 10:01)

Musím se přidat k předchozímu komentáři Jiřího... Včera jsem navštívila s dcerou cirkus Astra v Litovli. Vstupné za dospělého 150 a za děti 3-10 let 100,- Kč (lavičky; "lóže" na plastových židličkách cca o 20 Kč dražší). Vše co jsme viděli byli 2 bílí koně, poníci a kozy, nějaké žonglování, v tom přestávka pro děti, kdy poníci vozili děti za 50 Kč pár koleček. Hrůza a děs, šla jsem tam jen kvůli dceři, ještě že malé děti to moc nechápou a nemůžou srovnávat jako my... Vyhozené peníze. Uvádějící, přidavači a klauni mi připadali opravdu mírně nametení - starší pánové důchodového či předdůchodového věku. Hnus...

Cirkus Astra ~Fuck off

(jiří , 13. 4. 2015 4:44)

Tento cirkus už nikdy více.Přijde my že ho řídí alkoholici kurvy a lemplove.Nechápu ty mladé lidi že tam ještě dělají ze sebe IDIOTI asi musejí poslouchat své Debilni Rodiče.Tento cirkus je ubohost a výsměch všem návštěvníkům a hlavně malým dětem.Ještě že to ty děti nechápou.Jděte se vysrat s celým programem a těch 30 lidí co přišlo do Skuhrova nad Belou 12.4.2015 na Vás nikdy nezapomene.Program s těma polochciplinami ukazujte někde v pralese opicim.Cirkus Astra prosím ZRUŠIT !!!

Dotaz na vstupne

(Lidmila Jan, 8. 3. 2014 19:13)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, kolik je vstupne pro deti a dospele? Děkuji za odpověď. S pozdravem Jan Lidmila.Re: Dotaz na vstupne

(tana, 28. 5. 2014 18:09)

Dobry den chtěla bych vedet kolik stoji vstupne

pridte

(daniel sušina, 27. 4. 2014 10:34)

pridte do trenčína pri oc laugaricio na travu

zděšení

(petra, 15. 3. 2014 17:23)

jsem zděšena!!!!
s dětmi jsem navštívila cirkus ASTRA.Vystoupení strašné - 3 x poník,2 x bílý kůň,3 x pes.Můžu vám říct že nic horšího jsem v životě neviděla!!!!!!!
Koně umí běhat akorát okolo manéže,pokud po nich chcete něco víc,začnou utíkat.Koníci jsou špinavý,unavení,aspoň na to vystoupení je mají vyčistit,vyhřebelcovat.....
Klaun-šašek v kostkatých kalhotech,žádná zábava,nerozesměje děti ani nás dospělé,není ho slyšet.
Klaunka je určitě nová-nic neumí,akorát má strnulý výraz ve tváři.
Kouzelníci mají taková kouzla že naše děti je okamžitě odhalily,co a jak dělají!Nemám ráda špatné komentáře,věřím že se ty lidi snaží ale tohle je prostě moc.Škoda peněz!!!!!!!!!!!!!

Existují lepší

(Milan, 28. 5. 2013 18:27)

Drezura zvířat vcelku obstojná,občas se i něco podaří,klaun je spíše parodií na klauna,žonglér s míči,jméno si již nepamatuji,je naprosto neschopný,číslo se mu asi ještě nikdy nepodařilo,jediné na co se chudák zmůže,je zesměšnit někoho z publika tím,že na něj vysype popkorn.Žehrá na to,že dotčená osoba je obdařena v 99 % vyšším intelektem než on a na místě ho před zraky druhých nezbije.I když to by asi bylo na programu tohoto cirkusu jediné zajímavé číslo.

Re: Existují lepší

(ta od zonglera, 10. 3. 2014 23:11)

s tim co zongloval jsem jednu dobu chodila byla jsem v tm cirkusu kazdej denvim ze ten cirkus neni nic moc ale ty lidi dreli kazdej den na tom aby se to ůidem lbilo ten klcina nedelal v podstate noc jineho nez to ze furt trenoval svoe cisla...musim se jich zastat nemate ani poneti co to da praci se to naucit

turne

(tomáš, 21. 10. 2013 15:30)

pride cirkus astra do hlinska okres chrudim

turne

(tomáš, 21. 10. 2013 15:29)

pride cirkus astra do hlinska okres chrudim

Těžce vydělané peníze tento "cirkus" pohltí jako nic

(Jozífek, 10. 10. 2013 9:17)

Všechny důrazně varuji před návštěvou tohoto pseudocirkusu Astra!!!

Největší atrakcí byla přestávka po PŮL HODINĚ vystoupení, a to ta, že jste si za dalších 50,-Kč mohli povozit dítě na poníkovi uprostřed šapitó (2-3 kolečka o průměru cca 4m).

Kdyby nebylo klauna a později v převleku i akrobatického vystoupení stejného pána, nebylo se na co dívat.

Pokud se budeme bavit o drezuře PONÍKŮ... umí běhat pouze dokola šapitó a tím to končí. Když chcete vidět třeba otočku na místě, musí pomoct jeden z cirkusáků a poníka "ručně" otočit.

Banda slušně vycvičených psů okamžitě po zaparkování do svých kotců doprovázela zbylé vystoupení neustálým vytím.

Co dodat... Pokud je Vám do 6let věku a máte 500,-Kč navíc je tohle ideální zábava na odpoledne.pohroma

(Katka, 10. 10. 2013 8:11)

Ahoj všem nadšencům,
včera jsem byla v cirkusu Astra a jsem zděšená. Trapárna první kategorie. Vystupující neměli žádné kostýmy, tedy kromě klauna. Připadalo mi to, že si právě odskočili od večeře, něco těm lidem v publiku ukázat. Jenže ani to vystoupení se nepovedlo. Akrobatka Soňa má již svá slavná léta za sebou. Dvakrát vylezla na kolo a pak celá rozklepaná zase slezla. Vystoupení s kouzlením trapátna největšího kalibru. Nejvíce mi bylo líto zvížat a pak těch vyhozených peněz. Tomuto cirkusu se vyhněte obloukem.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »